Jak mohu vrátit zboží?

Nelíbí? Nesedí? Nevadí. Vraťte nám to zdarma i bez udání důvodu (každý důvod nám ale pomůže zlepšit se pro příště). Na rozmyšlenou máte celých 14 dnů.

 

FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ KE STAŽENÍ ZDE

 

Vrácení 1. až 14. den od nákupu

Vracené kousky musí být nepoužité, v původním stavu, se všemi visačkami a originálními obaly, aby mohly udělat radost někomu jinému. V opačném případě vám budeme muset něco strhnout z původní ceny, abychom je mohli dostat zase do formy.

 1. Vytiskněte si svůj formulář pro vrácení zboží :
  Vyplňte všechna pole -  včetně správného čísla objednávky a zaškrtněte variantu vrácení peněz za Vaší objednávku - v případě varianty vrácení peněz na učet prosíme o připsání čísla účtu 

 

 1. Zabalte svůj balík:
  Svůj balíček řádně zabalte a vložte do něj formulář pro vrácení zboží ( bez tohoto formuláře nelze vrácení zboží zpracovat ) 

 

3. Pošlete balíček Zásilkovnou zpět k nám a zdarma 

POZOR - VŽDY VYUŽÍVEJTE VARIANTU VRÁCENÍ ZBOŽÍ FORMOU ZÁSILKOVNY ZDARMA -  v případě, že Vám tato varianta nevyhovuje, můžete vrátit zásilku jinou formou, ale pouze na Vaše náklady ( nebude Vám poštovné proplaceno ) 

SPODNÍ PRÁDLO Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ NELZE VRÁTIT ČI VYMĚNIT

Vrácení přes Zásilkovnu (zdarma)

 • Zboží, které chcete vrátit, zabalíte jako balík.
 • Vyberete si nejbližší Zásilkovnu s podacím místem na www.zasilkovna.cz/pobocky.
 • Na přepážce řeknete kód „94721841“.
 • Předáte balíček a dostanete potvrzení o jeho přijetí.
 • Nic neplatíte.
 • 4.Stále čekáte na vrácení peněz?
  Vezměte prosím na vědomí, že po obdržení vašeho vráceného balíku zpět do BS STYLU  může trvat až 14 dní, než balík zpracujeme ve skladu a vrátíme vám peníze. Vaši vrácenou zásilku můžete sledovat online na www.zasilkovna.cz  pomocí čísla zásilky uvedeného na Podací stvrzence.

Záznamy nebyly nalezeny...